XQUNevayd JinaBarfi LouisbjW śmieszne koszulki piłkarski Mitzi SamarajjD

673

Dzięki płynnej trójce, w której Son wykonuje wiele przebiegów wewnątrz i za sobą, zwiększeniu odpowiedzialności Kane’a za rozgrywanie i większym skupieniu się na szybkich zmianach, maglie calcio bambino Tottenham buduje idealną platformę dla swoich dwóch najlepszych atakujących graczy, aby zabłysnąć. Z kolei Kane i Son wyciągają z siebie to, co najlepsze.
Dane podkreślają to, co ogląda wielu widzów – że Kane nie tylko wciąż się zapada, ale Billige Psg Trøje tworzy więcej. Kiedy Spurs atakuje, zasadniczo działa jako rozgrywający, wybierając kolegów z drużyny w bardziej zaawansowanych obszarach. . Syn najwyraźniej był największym indywidualnym beneficjentem tej subtelnej zmiany.
Według danych Wyscouta, wyniki Kane’a poprawiły się we wszystkich obszarach w porównaniu z poprzednim sezonem, chociaż istnieją pewne interesujące wzrosty niektórych konkretnych wskaźników. Liczba podań, które gra na mecz, wzrosła ponad dwukrotnie, z Trikot Borussia Dortmund 1,4 do 3,1. Jego podania do ostatniej trzeciej również podskoczył z 3,3 do 5, podczas gdy on również gra średnio o 0,9 więcej podań w pole karne, wzrósł również udział podań, które gra do przodu, z 27,3. .
Wiele fotballdrakter dyskusji dotyczących niedawnej formy Tottenhamu skupiało się na głębokich pozycjach, które Kane zajmuje podczas ataków i kontry, ale prawda jest taka, że ​​zawsze miał tendencję do krótkich pozycji, pokazania piłki na nogi i łączenia gry. Największą różnicą jest teraz to, że on nie tylko łączy ataki, ale aktywnie tworzy szanse na zdobycie bramki..

Williemae Maglietta Manchester City DollyHeim

LupePosey muscle exercise equipment DeboraBar

GenesisSo Køb Fodboldtrøjer ConcettaA